Zsírégető Chili Csomag - Natur Tanya® Chili tabletta és Chili gél
Zsírégető Chili Csomag
A Natur Tanya® a kapszaicint koncentrálta külsőleg használható gél és belsőleg fogyasztható tabletta formába, melyek a Zsírégető Chili csomag elemei. 1A chili paprika (Capsicum annuum L.) hozzájárul a testtömegcsökkenéshez, támogatja a testsúlycsökkentő étrend eredményességét.
- KAPSZAICINES CHILI PAPRIKA KIVONATOK
- A TESTSÚLYCSÖKKENTÉS TÁMOGATÁSÁHOZ1
- KIFEJEZETTEN AJÁNLOTT FOGYÓKÚRÁZÓKNAK ÉS
- AKTÍV ÉLETMÓDOT KÖVETŐKNEK
NATUR TANYA® CHILI GÉL KÜLSŐLEG
- THERMO GÉL
- Nem tartalmaz állati eredetű összetevőket
- Nem tartalmaz mesterséges színezéket
- Nem tartalmaz tartósító és illatosító szereket
- A gél a chili paprika hatóanyagának köszönhetően, termogenikus, azaz melegítő hatású.
- Mindez bőrtípustól függően rövidebb-hosszabb ideig tartó, eltérő intenzitású bőrpírt és melegség érzést okozhat, ami az alkalmazás természetes velejárója.
MESTERSÉGES SZÍNEZÉK-, TARTÓSÍTÓ- ÉS ILLATANYAG MENTES.
Alkalmazási javaslat: Vigyük fel naponta 1 alkalommal a problémás területekre, akárcsak egy testápolót. A felvitel történhet fürdés után vagy sportolás alkalmával, az edzés előtt. A gél használható ultrahangos kezeléshez és tekercseléshez is.
Nettó tömeg: 200 ml
CPNP-szám: 1613327
NATUR TANYA® CHILI TABLETTA BELSŐLEG
A Natur Tanya® CHILI TABLETTA védjegyzett, mikrokapszulázott chili paprika kivonat a testsúlycsökkentés támogatásához!1
- Maxitherem®- védjegyzett, standardizált, 300.000 SHU/g Chili kivonat
- Mikrokapszulázott VitaPearlTM technológiával
hatóanyagok:
- kapszaicin, dihidrokapszaicin és nordihidrokapszaicin
- Frutafit® – cikóriagyökérből nyert inulin
- 70%-os EGCG antioxidáns kivont zöld teából
· VEGÁN, LAKTÓZ- ÉS GLUTÉNMENTES TERMÉK
· MESTERSÉGES SZÍNEZÉK, TARTÓSÍTÓSZER ÉS AROMA NÉLKÜL
· FÜGGETLEN, AKKREDITÁLT LABORBAN IS BEVIZSGÁLT TESTSÚLYCSÖKKENTŐ
Adagolási javaslat: Napi 1-2 tabletta, bő vízzel lenyelve.
Kiszerelés: 30 tabletta
NNGYK ny.sz: 35061/2024
LOBBANTSD BE A FOGYÁST!
Ne feledd, az étrend-kiegészítők soha nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot! Fontos, hogy panaszaiddal először mindig háziorvosodat vagy a megfelelő szakrendelést keresd fel! Tudd, hogy az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a gyógyszeres kezeléseket, és az oldalon található információk pedig önmagukban nem alkalmasak arra, hogy saját diagnózist állíts fel.
Kedves Pékné Garbacz Katalin!
Zsírödéma esetén lehet alkalmazni a Chili gélt, de ennél célzottabb kiegészítőkről is olvashatsz erre az esetre egy korábbi válaszomban, ide kattintva.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Nyugodtan kombinálhatod egymással a felsorolt kiegészítőket. A weboldalunkon a termékleírásnál, illetve a csomagoláson is található alkalmazási javaslatot és a napirendedet figyelembe véve alkalmazd őket a nap folyamán elosztva.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Most kezdtem a 3. adag lipo+,puridren folyadékokat! Szeretném a chili tabletta+gélt ,illetve a diurerbe, női egyensúly és ligetszépe csomagot is elkezdeni. Szabad ezeket így együtt vagy mi a javaslatod?
Köszönöm
Ennek semmi akadálya, nyugodtan kombinálhatod egymással a két kiegészítőt.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Érdeklődni szeretnék, hogy a "Női egyensúly komplex a hormonális egyensúlyhoz" porral lehet-e együtt (egy napon) szedni a zsírégető chili tablettát?
A Zsírégető csomag előreláthatólag március végén lesz újra rendelhető.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Érdeklődnék hogy mikor várható újra készleten a termék?
Köszönöm.
A Cotifibra bélradírt fogyaszd reggel, éhgyomorra, majd negyed óra múlva következhet a reggeli.
A Chilliburner® tablettából napi 1 szemet vegyél be, ebéd előtt.
A kúra alatt ne felejtkezz el a bőséges folyadékfogyasztásról (20 testsúlykilogrammonként 1 liter folyadék), a kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásról (napi ötször, kis adagokban; finomított szénhidrátok csökkentése; rostban, tápanyagban dús ételek fogyasztása), és a rendszeres testmozgásról (heti 3x1 óra) sem.
A kúraidő minimum 60 – maximum 120 nap az egyensúlyvesztés mértékétől függően. 1 hónap szünet után meg is ismételheted a kúrát, ha szükséges.
Sok sikert kívánok, és mindenképpen várom visszajelzésedet a végén!
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Most rendeltem először Chilliburner-t és Cotifibra bélradírt, az lenne a kérdésem, hogy hogyan érdemes szedni őket?
Természetesen az eredményt is majd megírom!
Köszönettel:
Plausin Éva
A Chilliburner® fogyasztása biztonságos a mikrokapszulázási eljárásnak köszönhetően, amelynek során a kapszaicin részecskéket pH-érzékeny védőburokkal rendelkező mikro gömbökbe zárják. A hatóanyagok így több időt töltenek a béltraktusban, de hatóanyag leadása egyenletes lesz és ez szerepet kap a hatás növelésében is, miközben elkerüljük a helyi irritációt és a hatóanyag felhalmozódást. Így még colitis ulcerosa esetén is fogyasztható, amennyiben az életmódbeli változtatásoknak és célzott kiegészítőknek köszönhetően az ezzel az állapottal járó tüneteket sikerül kordában tartanunk.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
A Zsírégető csomag alkalmazása mellett a sikerekhez két dologra van még szükségünk: megkerülhetetlen az életmódváltás és a kúraidő betartása, ami minimum 60 – maximum 120 nap.
Tartsd szem előtt az alábbiakat:
1. a napi szénhidrát bevitel redukálását, amit napi 180-200 gr közé kell helyezni
2. a bőséges folyadékbevitelt, ami meghatározó az anyagcsereserkentés szempontjából, és biztosítja azt is, hogy a külső kezelés valóban hatékony legyen
3. a többlet rost fogyasztását, ami tehermentesíti a májat és hatással van a hormonális egyensúlyra (azt pedig már tudjuk, hogy a narancsbőr az ösztrogénnek „köszönhető").
4. a rendszeres testmozgást, aminek minimuma heti 3x1 óra. Nincs mese, a mozgás a mai napig a legjobb szénhidrát anyagcsere serkentő módszer, fontos szerepe van abban, hogy fokozottabb vér- és nyirokkeringést érjünk el.
A fentiek betartása mellett kérlek, folytasd tovább a kúrádat, és biztos vagyok benne, hogy hamarosan sikereket zsebelhetsz be. :-)
Várom visszajelzésedet egy hónap múlva.
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Nagyon köszönöm, hogy megírtad az eddig elért eredményt, ez csodálatos, csak így tovább!
Azt javaslom, hogy ezt a kúrát folytasd tovább. 120 nap a maximum kúra, ami ha szükséges megismételhető 4 hét szünet után.
Szép lassan, ha az étkezésre és mozgásra is egyre jobban oda tudsz figyelni, olyan eredményeket fogsz bezsebelni, amitől nagyon-de nagyon büszke leszel magadra.
Szeretettel:
Somogyi Rita
Mi a kiegyensúlyozott, diétát is támogató táplálkozás részeként a következő alapokat szoktuk javasolni:
1. napi szénhidrát bevitel redukálása, amit napi 180-200 gr közé kell helyezni
2. bőséges folyadékbevitel, ami meghatározó az anyagcsereserkentés szempontjából, és ideális, ha 20 kilogrammonként 1 liter vizet fogyasztunk.
3. többlet rost fogyasztása. A rost fogyasztás megemelésének legkönnyebb módja a Cotifibra bélradír, melyet nyugodtan kombinálhatsz a Zsírégető csomaggal.
4. a rendszeres testmozgás, aminek minimuma heti 3x1 óra.
A kúraidő minimum 60 – maximum 120 nap.
Sok sikert kívánok a kúrádhoz, és mindenképpen várom a visszajelzésedet!
Üdvözlettel:
Somogyi Rita
Illetve, hogy a Cotifibra kúràja mellett elkezdhetem-e a Chilliburnert?
Köszönöm szépen a vàlaszt.
Terhesség és szoptatás alatt nem javasolt ekkora dózisú kapszaicin tartalmú termékek alkalmazása. Még külsőleg sem. Várd meg kérlek a szoptatás végét.
Addig is megalapozhatod a zsírégető kúrát, belsőleg bélflóra építéssel, amiben a Ferzym® szinbiotikum ampulla és a Cotifibra bélradír nagy segítségedre lesz. Mindkettő alkalmazható szoptatós anyukáknak is.
Külsőleg pedig figyelmedbe ajánlom az Aloe vera, feszesítő testápolónkat.
Megtalálod őket a fenti kereső mezőbe írva.
Jó babázást kívánok!
Somogyi Rita
Nincs akadálya annak, hogy Lipo+ kúrádat a Chilliburner tablettával is kiegészítsd, hiszen többféle hatóanyag kombinációjával még jobb eredményt érhetünk el.
Kívülről pedig támogasd meg az alakformálást Chilli géllel. :-)
Ne felejtkezz el a szükséges életmódbeli változtatásokról sem: napi szénhidrátbevitel csökkentése 180 -200 gramm közé, bőséges folyadékfogyasztás, rendszeres testmozgás.
Sok sikert kívánok a kúrádhoz, és mindenképpen várom a visszajelzésedet a végén!
Üdvözlettel:
Somogyi Rita