Főmenü Termékeink
Kérdezz-felelünk

Kedves Rita! Emésztési panaszok miatt kezdtem el szedni a Cotifibra bélradírt.A 10-dik napnál járok és 3 napja borzasztó gyomorsavam van és nagyon puffadok.Pedig az első 1 hétbe nagyon jó volt minden.Erre tudnál esetleg valamit tanácsolni? Köszönettel Anita

2022-11-19
Somogyi Rita válasza:

Kedves Anita!

Igen, meglepő a tapasztalod, ugyanis a puffadás, emésztőrendszeri diszkomfortérzet, ha jelentkezik, akkor a Cotifibra kúra elején szokott jelentkezni.

Ha reggel éhgyomorra iszod a Cotifibrát, azt javaslom, próbáld meg esetleg napközben elfogyasztani, vagy akár bele is teheted 1-1,5 liter vízbe és így is megihatod. (A bőséges folyadékfogyasztás egyébként is nagyon fontos a kúra alatt.)

Próbáld meg néhány napig így fogyasztani, valamint kezdj el kérlek rátérni a többször keveset típusú étkezésre, és az alapos rágásra! Várom visszajelzésed a tapasztalatodról.

Üdvözlettel:

Somogyi Rita