Főmenü Termékeink
Kérdezz-felelünk

Kedves Rita! A 2+1 akció hogy van nem ingyenes a az ajándék? a méh pempő 2 esetén 3086 forint így a kettőnek 6 ezer körül kéne lenni de a kosár szerint 9 ezer körüli összeget kéne fizetnem nem értem a logikát. Köszönöm válaszát

2019-08-14
Somogyi Rita válasza:

Kedves Anita!

A Méhpempő ivótasakokra valóban él a 2+1 akció. A kiemelésre kattintva a termék oldalára érkezel, ahol láthatod, hogy a termék dobozonkénti ára, 4640 Ft. Amennyiben ebből 2 db-ot vásárolsz, akkor mi +1-et INGYEN helyezünk a csomagba. Így az akcióval a termék darabonkénti értéke máris 3093 Ft-ra csökken! (9.280Ft /3 = 3.093Ft)

Egyébként ez az akció nem csak arról szól, hogy így olcsóbban jutunk hozzá a termékekhez, hanem arról is, hogy azokat a sikerek érdekében kúraszerűen alkalmazzuk. A 2+1 akció egy gyártói felhívás a kúraszerű alkalmazásra, hiszen Méhpempő esetében a 3 doboz pont egy minimum kúrának megfelelő adag.

Üdvözlettel:
Somogyi Rita